Techniczna Obsługa Nieruchomości

 

Kilka słów o naszej firmie

Firma nasza powstała w 2002 roku i na początku zajmowaliśmy się konserwacją kotłowni, węzłów cieplnych, hydrauliką i wentylacją. Przez wszystkie kolejne lata idąc za potrzebą klientów rozszerzaliśmy swoją działalność o elektrykę i konserwację ogólną. Mam tu na myśli prace popularnie zwane "złotą rączką", czyli drobne parce ślusarskie i ogólnobudowlane. W ostatnim czasie podnieśliśmy poprzeczkę wyżej i wybraliśmy spośród warszawskich firm kilka z którymi nawiązaliśmy stałą współpracę. Są to firmy specjalizujące się w konkretnych dziedzinach takich jak P.Poż, instalacje niskoprądowe czy bramy. Powierzyliśmy te zadania prawdziwym fachowcom, dzięki czemu możemy zapewnić państwu komfort jak i najwyższą jakość usługi.

W naszych szeregach znajdą Państwo hydraulików, elektryków, budowlańców zajmujących się stricte swoją częścią z zakresu działań. Wychodzimy z założenia jak i nauczeni wieloletnim doświadczeniem wiemy iż każda instalacja potrzebuje doświadczonego fachowca na co pozwala zatrudnianie ludzi ukierunkowanych na konkretny odcinek działań.

Prowadzimy również szczegółową dokumentację prowadzonych prac w skali miesiąca jak i roku. Wszystkie nasze działania poparte są Dokumentacją Techniczno Rozruchową, a w razie potrzeby długoletnim doświadczeniem. Prowadzimy swoje prace zarówno na budynkach nowych jak i kilku letnich.

Na budynkach nowych będących w okresie gwarancyjnym, nasze działania prowadzone są również w zakresie wykrywania wszelkich nieprawidłowości, które zostają zgłoszone jako usterka i naprawione przed upływem okresu gwarancji. Uwaga naszej firmy jest również zwrócona na terminy przeglądów gwarancyjnych do którego jest zobligowany serwis fabryczny danego urządzenia.

Obsługa obiektów kilkuletnich nie zawęża się tylko do stałej konserwacji. Podczas naszych prac sugerujemy i przedstawiamy możliwość modernizacji poszczególnych elementów. Dzięki temu zapewniamy minimalizację kosztów jak i wprowadzamy nowe technologie. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowościami pokazującymi się na rynku, które staramy się wdrażać na naszych obiektach.

Posiadam sprzęt specjalistyczny potrzebny do wykonywania różnych zadań które wynikają z codziennej eksploatacji bądź są wynikiem awarii. Każdy z naszych techników posiada auto techniczne wyposażeniem dobranym do jego działalności. Dysponujemy kamerami inspekcyjnymi, sprzętem do mechanicznego jak i ciśnieniowego udrażniani kanalizacji, lokalizatory przewodów elektryczny i rur stalowych, mierniki rezystancji izolacji i zabezpieczeń różnicowoprądowych, higrometry, pirometry i wiele innych.

Każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie, chętnie uczestniczymy w spotkaniach z zarządami wspólnoty. Regularne spotkania z administracją osiedla lub budynku pozwalają na przekazanie informacji z przebiegu prac lub wynikające z tego zapotrzebowania. Korzystamy też z programu ułatwiającego komunikację pomiędzy administracją, a naszym biurem. Zgłaszanie i status bieżących spraw można sprawdzić on-line.

Jako właściciel firmy zapraszam do współpracy,                      

  Tomasz Nyc

22 308 16 16

 

ul. J.S. Bacha 2 lok 62

02-743 Warszawa

Komfort Serwis Tomasz Nyc

ul. Wrocławska 21

05-400 Otwock

Nip - 521 220 87 65

Telefon czynny cała dobę

Biuro czynne 7:00 - 17:00